اهداف

مقدمه:

انجمن دانش آموختگان به عنوان پل ارتباطی بین دانش آموختگان و دانشگاه سعی دارد گامی هرچند کوچک در راه رشد و اعتلای فرهنگی و علمی بانوان جامعه بردارد و این میسّر نمی گردد مگر با برقراری ارتباط بیشتر با دانش آموختگان و استفاده از تجربیات علمی و اجتماعی این عزیزان، و اینک که به لطف ایزد منان پس از چهار سال تلاش، به بار نشستن درخت آرزوهایت را جشن گرفته ای، تبریکات صمیمانه ما را بپذیر و با پیوستن به این جمع ما را در نیل به اهداف خود یاری رسان.

معرفی انجمن:

به ابتکار گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه و به منظور استمرار و ارتباط دانشجویان با دانشگاه و ارتقاء توانمندی ایشان بعد از فراغت از تحصیل و بهره مندی از سرمایه های علمی زنان کشور در راستای توسعه فرهنگی؛ اجتماعی و اقتصادی کشور؛ پیشنهاد تأسیس کانون فارغ التحصیلان دانشگاه الزهرا(س) ارائه شد. پس از جلسات متعدد از سال 1373 کانون فارغ التحصیلان فعالیت خود را با حمایت های مسئولین آغاز نمود و اساسنامه کانون ضمن اصلاحاتی با نام جدید " انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهراء(س)" در تاریخ 77/9/21 در وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری به ثبت رسید.

اهداف انجمن:

انجمن دانش آموختگان جهت نیل به اهداف خود در قالب چهار کمیته فرهنگی- اجتماعی، آموزشی- پژوهشی و اقتصادی- اشتغالزایی، فعالیت می نماید.

 

© کلیه حقوق متعلق به انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا می‌باشد